Zobacz
Tak zmieniają się nasze Panie

Metamorfozy

Zależy nam na efekcie.
Chcemy abyś zobaczyła swoje możliwości.

Kiedy Ty będziesz realizować swój cel, my zrobimy wszystko,by zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Zacznij coś robić a to już wystarczy aby zbliżyć się do spełnienia Twoich marzeń.

Spektakularne zmiany

Osiągnięcia naszych podopiecznych, z których jesteśmy dumni.

Może i tobie uda się osiągnąć swój cel. Jeśli chcesz też możesz zmotywować innych swoją sylwetką.
Pani Edyta 768 614 Studio Kobiet Magdalena Chudzik

Pani Edyta

Sukces Pani Edyty wywołuje uśmiech ☺ A to wszystko za sprawą KAWITACJI ULTRADŹWIĘKOWEJ a po każdym zabiegu ? limfodrenaż ? Pani Edyta oczywiście dołożyła swoich starań w formie dużej ilości? picia wody?i wyregulowania swoich posiłków ?? i choć musi wymienić swoją garderobę? wcale nie żałuje ? Efekt jest po prostu WoW : ? – 29 cm w obwodach brzucha❗ ? – 8 kg mniej❗ Ty…

Pani Lucyna 768 614 Studio Kobiet Magdalena Chudzik

Pani Lucyna

Pani Lucyna straciła 11 cm w brzuchu, a dokładnie: Pępek przed 82cm➡76cm? 5 cm poniżej pępka 89cm➡84cm? ❄Kriolipoliza❄ Najszybsza i najskuteczniejsza metoda pozbywania się tkanki tłuszczowej.

Pani Magdalena 720 960 Studio Kobiet Magdalena Chudzik

Pani Magdalena

Najważniejsze to dobrze poczuć się ze swoją sylwetką ?‍♀ To było fajne zakończenie dnia ? mierzyłyśmy się z nasza Figurowiczką Magdaleną? Po ostatniej kawitacji i to był udany pomiar. Oprócz kawitacji wykonałyśmy limfodrenaż.