dbaj o siebie
Kształtuj ciało

Zabiegi lipolizy iniekcyjnej w Głogowie

Wśród wielu metod odchudzania, duże zainteresowanie wzbudza lipoliza iniekcyjna, czyli nowoczesna, nieinwazyjna opcja. Wyróżnia się spośród innych łatwością przeprowadzenia zabiegu – lipoliza nie wymaga skomplikowanych procedur, a jedynie serię zastrzyków. W wybrane partie ciała wprowadza się substancje, w tym fosfatydylocholinę, które powodują rozpad komórek tłuszczowych. Tkanka tłuszczowa zmniejsza się, dając widoczne efekty. Liczbę sesji dopasowuje się do stopnia otłuszczenia danej partii ciała, a w wielu przypadkach wystarczy tylko jeden zabieg lipolizy.

mezoterapia igłowa

Jak przebiega zabieg lipolizy?

Prosta procedura z pewnością zachęca wiele osób do wybrania lipolizy. Przed zabiegiem przeprowadza się wywiad i ocenia stopień otłuszczenia danej partii ciała. Używa się maści znieczulającej, aby zmniejszyć dyskomfort. Następnie wykonuje się zastrzyk, wprowadzając substancje czynne bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Komórki są niszczone, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane do wątroby i naturalnie wydalane z organizmu. Cały zabieg lipolizy jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod bezoperacyjnego modelowania sylwetki.

Kiedy zdecydować się na lipolizę?

Zabieg lipolizy to prosta procedura, która gwarantuje szybkie efekty. Nie jest jednak rozwiązaniem dla każdej osoby. Kto jednak powinien się na nią zdecydować? Na profesjonalne zabiegi lipolizy w Głogowie zapraszamy osoby z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, które chcą wymodelować konkretną partię ciała. To metoda skuteczna w przypadku miejscowego otłuszczenia, na przykład podwójnego podbródka lub fałd na brzuchu, dlatego w przypadku mocnej otyłości nie da pożądanych efektów. Lipoliza doskonale poradzi sobie z niewielkim otłuszczeniem ud, boków czy pośladków. Efekty mogą być widoczne już po kilku dniach, a przy odpowiednim, zdrowym trybie życia, utrzymują się nawet latami.