dbaj o siebie
Kształtuj ciało

Zabiegi endermologii – Głogów

Endermologia jest zaawansowanym technologicznie sposobem na walkę z cellulitem, na ujędrnienie skóry i modelowanie sylwetki. To mechaniczny masaż podciśnieniowy, który intensywnie stymuluje i sprawia, że wytwarzane jest więcej substancji, które wpływają na odpowiednią kondycję skóry, na przykład kolagen i kwas hialuronowy. To niezwykle skuteczne wsparcie w procesie odchudzania. Wzmacnia skórę, wpływa na jej elastyczność i gładkość, a także wpływa na metabolizm komórek tłuszczowych. W połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnym trybem życia, zabiegi endermologii zapewnią wymodelowaną sylwetkę i jędrną skórę bez cellulitu.

Jak przebiega zabieg endermologii?

Po przeprowadzeniu wywiadu i ocenieniu stanu zdrowia można przejść do zabiegu endermologii, który zaczyna się od założenia specjalnego kombinezonu. Jest ściśle przylegający do ciała i osłania skórę przed bezpośrednią stycznością z głowicą maszyny. Jak wygląda sam masaż? Urządzenie wykorzystuje podciśnienie, by zasysać fałdy skóry i masować je intensywnie od zewnątrz do wewnątrz. W ten sposób może wpłynąć na głębokie tkanki i zapewnić najlepsze efekty. Zapraszamy na zabiegi endermologii w Głogowie osoby, które szukają wsparcia w swojej pracy nad modelowaniem ciała. Jednorazowa sesja jest świetnym wyborem, by poczuć się swobodniej przed ważnym wydarzeniem, jednak by cieszyć się stałymi, wyraźnymi efektami, warto regularnie podchodzić do zabiegu endermologii.

Atrakcyjne ceny endermologii w Głogowie

Regularne zabiegi endermologii to gwarancja długotrwałych efektów, takich jak usunięcie tkanki tłuszczowej, wygładzenie i ujędrnienie skóry, a także zmniejszenie cellulitu. Sam masaż to przyjemne doświadczenie, które pomaga się zrelaksować. Zalecane jest przeprowadzenie ponad 10 zabiegów, a najlepsze efekty zapewnia 15-20 sesji. Jedno spotkanie trwa zaledwie około 30 minut. W naszym studio proponujemy atrakcyjne pakiety zabiegów endermologii w Głogowie. Przy większej liczbie sesji cena jest niższa!

odsysanie tłuszczu