Twoja dieta powinna być
Zdrowa i zbilansowana.

Dietetyka

Kolejnym krokiem do Twojego sukcesu jest zdrowa i zbilansowana dieta.

Dieta powinna stać się Twoim stałym stylem odżywiania. To nie jest stan przejściowy, to nowa Ty. Aby była skuteczna, musi być odpowiednio dobrana do Twojej sytuacji. Mowa tu o wielu czynnikach, które wpływają na stan Twojego organizmu, takich jak wiek, alergie pokarmowe, przebyte choroby i częstotliwość aktywności fizycznej. Odpowiedni jadłospis powinien uwzględniać jednak nie tylko potrzebne składniki odżywcze i zapotrzebowanie kaloryczne, ale też Twoje gusta. Nasza konsultacja dietetyczna powinna wprowadzić trwałe zmiany w Twoim menu, takie, które będą Ci smakować. Zadbamy o to.

kobieta z arbuzem

Głogów – biegły dietetyk

Istnieje wiele typów diet, w tym wiele rodzajów planów niskokalorycznych, eliminacyjnych lub hipoalergicznych. Opracowanie takiego planu żywieniowego wymaga od dietetyka starannego podejścia i wzięcia pod uwagę wielu czynników. Każda Klientka, która do nas przychodzi, jest inna i ma inne potrzeby. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego podchodzimy do nich indywidualnie i zapewniamy najlepsze konsultacje dietetyczne. Na początku przeprowadzamy dokładny wywiad, w którym omawiamy nie tylko kondycję fizyczną i ewentualne problemy zdrowotne Klientki, ale także upodobania żywieniowe – chcemy, aby dieta była nie tylko zdrowa, ale też smaczna!

Konsultacje dietetyczne

Jak wygląda wizyta?

Podczas pierwszej wizyty poznasz swojego eksperta, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI. Ekspert przeprowadzi także z Tobą dokładny wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości, z którymi się borykasz, a nawet upodobań smakowych i ulubionych potraw. Zapyta Cię także o Twoje emocje i oczekiwania wobec kuracji.
banner reklamowy gotowa na zmiany

Spotkanie z ekspertem-dietetykiem

Nie obawiaj się… Badanie składu ciała nie jest nieprzyjemne ani bolesne. Zadbamy, aby spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasze konsultacje dietetyczne w Głogowie zawsze są prowadzone z myślą o komforcie Klientki. Szczera rozmowa to podstawa udanej współpracy, więc otwarcie powiedz ekspertowi, co Cię do niego sprowadza, opowiedz o swoich wątpliwościach, obawach i zadaj nurtujące Cię pytania.

Doskonale dobrany plan dietetyczny

Na podstawie zebranych podczas spotkania informacji ekspert określi zapotrzebowanie kaloryczne Twojego organizmu i zaproponuje kurację dobraną do jego potrzeb. Opowie, jak będzie przebiegać dieta i wyjaśni jej zasady. Nie musisz podejmować decyzji o kuracji od razu, oczywiście możesz zdecydować się na rozpoczęcie diety już na pierwszej wizycie – otrzymasz wtedy zalecenia dietetyczne, ale możesz także pójść do domu i na spokojnie wszystko przemyśleć i umówić się na rozpoczęcie kuracji w dogodnym dla Ciebie terminie.