dbaj o siebie
Kształtuj ciało

Lipolaser

Oferujemy profesjonalny zabieg usuwania tłuszczu za pomocą lipolasera w naszym gabinecie w Lubinie. To nieinwazyjna i bezbolesna metoda będąca gwarancją imponującej skuteczności i zadowalających efektów estetycznych. W przeciwieństwie do przestarzałej liposukcji nie wymaga ona znieczulenia miejscowego ani narkozy. Mechanizm działania lipolasera opiera się na wykorzystaniu wiązki światła do efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zabieg odbywa się w sposób całkowicie komfortowy i przyjemny dla pacjentki, a wspaniałe rezultaty w postaci jędrnego i szczupłego ciała pomagają odkryć swoje piękno na nowo. Zapraszamy do kontaktu!

liposukcja kawitacyjna

Nowoczesny i bezpieczny zabieg

Lipolaser, który oferujemy w Lubinie, zrewolucjonizował rynek medycyny estetycznej dotychczas zdominowanej przez mocno inwazyjne metody. Specjalne urządzenie emituje wiązkę światła o długości 650-550 nm, która przenika przez skórę i dociera prosto do tkanki tłuszczowej. Inicjuje to reakcję chemiczną wywołującą szybki rozkład trójglicerydów, co prowadzi do usunięcia ich z organizmu lub przemiany w energię. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla pacjentek, gdyż zasięg działania lipolasera nie obejmuje sąsiednich tkanek. Dzięki temu stanowi on innowacyjną i skuteczną formę walki o wymarzoną sylwetkę. Choć najczęściej używany jest w celu poprawy wyglądu brzucha i ud, to może być z powodzeniem stosowany również w innych partiach ciała m.in. na pośladkach, ramionach oraz okolicach brody lub szyi.

Lipolaser w Lubinie – gwarancja wielu korzyści

Obecnie kosmetologia oferuje wiele innowacyjnych narzędzi, których celem jest efektywna redukcja tłuszczu z różnych partii ciała. Metoda z użyciem lipolasera doskonale sprawdzi się nie tylko u pacjentek z nadwagą lub otyłością, ale także wszystkich osób zmagających się z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Zabieg świetnie niweluje cellulit, który jest kompleksem wielu pań. Dzięki temu metoda pozwala cieszyć się szczuplejszym i bardziej jędrnym ciałem, a pomarańczowa skórka staje się znacznie mniej widoczna. Lipolaser, który oferujemy w Lubinie, wspiera modelowanie sylwetki również dzięki właściwościom przyspieszającym przemianę materii. Jego działanie docenią kobiety skarżące się na podwójny podbródek, gdyż specjalna wiązka światła doskonale radzi sobie z usuwaniem tłuszczu z trudnych w kuracji miejsc.

odsysanie tłuszczu